RODO

Zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”), jako firma zobowiązani jesteśmy do przekazania podstawowych informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest P.U.H. Marek Krasnopolski z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 41/25, 02-508 Warszawa, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jakiekolwiek uwagi, wnioski lub zastrzeżenia prosimy kierować do Administratora.

Dane osobowe, które są następnie przetwarzane, są przez nas gromadzone w trakcie korzystania z naszych usług, przeglądania naszego serwisu internetowego, korespondencji mailowej oraz profili firmowych na portalach społecznościowych. Dane te zapisywane są w postaci plików cookie, list mailingowych oraz danych statystycznych.

Dane osobowe są przetwarzane w celu zawarcia i wykonania umowy, wykonania ciążących obowiązków prawnych, wykrywania nadużyć, marketingu bezpośredniego, tworzenia zestawień, analiz, statystyk oraz wsparcia działu obsługi, Podstawę prawną do przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi konieczność wykonania umowy, a w pozostałych przypadkach wyrażona przez Ciebie zgoda bądź nasz prawnie usprawiedliwiony interes,

W celach marketingowych i analitycznych Państwa dane mogą zostać przekazane do firm zewnętrznych z którymi współpracujemy. Przekazanie to następuje zawsze zgodnie z przepisami RODO na podstawie niezbędnych umów.

Udostępnienie danych osobowych jest Państwa dorbrowolną zgodą. W każdym momencie mają Państwo prawo do żądania dostępu do treści Państwa danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia oraz do ich usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,

W przypadku chęci wycofania zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych należy złożyć Oświadczenie o wycofaniu poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na piśmie.