O nas

Kim jesteśmy ?

Nasz zespół tworzą ambitni, doświadczeni detailerzy. Dzięki temu, że jesteśmy nie tylko współpracownikami, ale też przyjaciółmi, możemy szybko rozwijać się i wymieniać doświadczeniami. To pozwala nam oferować usługi spełniające największe wymagania. Fancy - to po angielsku wymyślny, ekskluzywny i z takimi pojęciami chcemy być utożsamiani

 

Nasze priorytety

Dla nas najważniejsze jest przede wszystkim zadowolenie odbiorców naszych usług. W każdą czynność wkładamy serce i zaangażowanie. Nie ważne czy Twój pojazd trafia na zwykłe mycie, czy kompleksowy zabieg detailingowy, wszystko ma być dopięte na ostatni guzik. Staramy się również budować dobre relacje z klientami. Pozytywna atmosfera stanowi bazę dla dobrej współpracy.

Dbamy również o poszerzanie naszej wiedzy i wyszukiwanie nowych technologii, coraz bardziej zaawansowanych i spełniających coraz wyższe standardy. Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt, kosmetyki samochodowe i techniki pielęgnacji.

Współpraca

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego projektu - skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę z firmami branży motoryzacyjnej i nie tylko np. stałą współpracą usługową, wspólną reklamą, organizowaniem wspólnych eventów itp.

Zapytania odnośnie współpracy prosimy kierować telefonicznie lub na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

 

Pogwarancyjny serwis samochodów osobowych marki VOLVO

Logo VOL CAR