FEYNLAB

Prekursorem dostarczanych przez nas technologii jest Richard Feynman - zwycięzca Nagrody Nobla, traktowany jako ojciec nowoczesnej nanotechnologii.

FEYNLAB™  jest obecnie światowym liderem w produkcji wysokiej jakości żywic dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i okrętowego. Nasz zespół naukowców tworzą absolwenci najbardziej prestiżowych ośrodków naukowych takich jak Oxford University. Jednym z założycieli FEYNLAB jest John Suerth, który jako pierwszy wprowadził termin "Ceramicznej powłoki" ponad 15 lat temu. Nie ma aktualnie osoby, która lepiej rozumie ten temat.

Nanotechnologia to nowa i ekscytująca dziedzina, z wieloma niepoznanymi dotąd obszarami i ogromnymi możliwościami. W przyszłości chcemy dalej wyznaczać kierunki rozwoju i  przekraczać kolejne granice w technologiach pokryć powierzchni. Tak samo jak Richard Feynman uważamy, że jest wiele miejsca dla ludzkiej wyobraźni, pozwalającej kreować nowe, innowacyjne rozwiazania, które wzmacniają i poprawiają nasze powiązanie z naturą. To właśnie zainspirowało nas do stworzenia linii nowoczesnych produktów i napędza nas do kolejnych działań. Pierwsza powłoka ceramiczna powstała w naszych laboratoriach...